Sport en Spel voor Kind en Ouder

Sport en Spel voor Kind en Ouder

Sport en spel voor kind met ouder. Samen met je kind(eren) bewegen in de buitenlucht. Speels, laagdrempelig en vooral leuk! Dat zijn de ingrediƫnten van een nieuw initiatief bij voetbalvereniging Oldenzaal: Sport en Spel voor kind en ouder.

Elke twee weken is op zondagmorgen om 10:00 een les onder professionele begeleiding. Op de velden van sportcomplex de Thij worden oefeningen uitgezet en samen (bal)spelletjes gedaan. Met dit aanbod richten wij ons op de algemene ontwikkeling van kinderen.

Ze zijn niet alleen met voetbal bezig, maar met bewegen in het algemeen, zegt vvo-secretaris Sandra Pool. Verder is het vooral leuk om een uurtje qualitytime te hebben met je kind en is het fijn om buiten te bewegen. Sport en spel is een training om samen met je kind plezier te maken. Ook word je fysiek en mentaal fitter.


Kennismakingscursussen

Er zijn momenteel geen kennismakingscursussen voor Sport en Spel voor Kind en Ouder.

Vervolgcursussen

Er zijn momenteel geen vervolgcursussen voor Sport en Spel voor Kind en Ouder.
Stichting BoesCoolFit
Landrebenlaan 30
7573 AZ Oldenzaal